چسب کاشی پرسلان نانو توپراک
می 5, 2021

نوار کنج چیست؟
نوار کنج، یکی از ابزارآلات عمرانی است که معمولا در نازک کاری از آن ها استفاده می شود. در واقع این نوار ها، به صورتی ساخته می شوند که پس از انجام تمام مراحل ساختمان سازی، در حاشیه های دیوار ها، کاشی ها و … به صورت نوار کنج دیوار، نوار کنج کاشی و سرامیک و… به کار می روند.

این نوار ها از جنس های مختلفی ساخته می شوند و می توانند در قسمت های مختلفی از خانه مانند اتاق ها، سرویس های بهداشتی و… به کار گرفته شوند. در ادامه به بررسی ویژگی های نوار های کنج بیشتر می پردازیم

زوار کاشی سرامیک (نوار گوشه کاشی) پروفیلی است که جهت پوشاندن قسمت های کنج و زاویه دار کاشی و سرامیک به کار می رود.معمولا در حین انجام کار سرامیک های قرار گرفته در گوشه ها و کنج دیوار ها به علت برش لبه های تیزی دارند و نیز به علت دست گیر بودن به خوبی لعاب کاری نمی شوند و خالی می مانند و بالطبع جلوه مطلوبی ندارند.نوار کنج سرامیک راه حلی مناسب جهت پوشاندن گوشه های قائم بدون لعاب و تیز سرامیک و سنگ که معمولا به دلیل تفاوت رنگ با لعاب سرامیک زیبایی طراحی داخلی را تحت تاثیر قرار می دهد می باشد.از دیگر موارد استفاده زوار کاشی سرامیک استفاده به عنوان شمشه در هنگام نصب می باشد.زوار کاشی سرامیک در زمان کاشی کاری محکم و ثابت باقی مانده و امکان استفاده به عنوان شمشه قائم توسط کاشی کار را نیز فراهم می آورد.

 قابل استفاده در ابتدا و انتهای کاشی کاری ، سنگ کاری و… است و همچنین در کنج های مثبت جهت مخفی کردن لبه کاشی در کنج ها  و بدون نیاز به فارسی بر کردن کاشی و سرامیک می باشد.
این محصول قابل استفاده درسطوح کاشی، سرامیک، سنگ، چوب و … می باشد و با توجه به کاربری پروراند به زیبایی کار افزوده می شود ، باعث بالا رفتن استحکام و دوام کار می شود، همچنین سرعت اجرای کار را بالا می برد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *