دستگیره الومینویم

دستگیره درب کشویی چیست؟

درب های ریلی به دلیل فضای کمی که اشغال می کنند در جاهای متفاوتی نصب می شوند. درب اتاق ریلی، درب کمد ریلی، درب کابینت ریلی و … هریک به دستگیره های متفاوتی نیاز دارند. البته دستگیره ها از نظر مدل، سایز و رنگ نیز به انواع متفاوتی تقسیم می شوند.

دستگیره ها نه تنها باز و بسته شدن درب را آسان تر می کنند بلکه یکی از تجهیزات زینتی درب محسوب می شوند و درب را زیبا تر می کنند.

دستگیره شاخه ای درب کشویی

دستگیره شاخه ای یا دستگیره قدی، معمولا از جنس آلومینیوم تولید می شود و به طول 2 و 3 متری موجود هستند. شما می توانید با توجه به دکوراسیون اتاقتان، این دستگیره ها را در رنگ های طلایی، نقره‌ای، شامپاینی، مشکی، خاکستری و استیل تهیه نمایید.

همچنین دستگیره های شاخه ای مدل های متنوعی از جمله: دستگیره اچ، دستگیره ال، دستگیره یو، دستگیره برگی و دستگیره جی فرم دارند تا بسته به سلیقه و مدل درب کمدتان، انتخاب مناسبی را داشته باشید.

نوع جنس و متریال

در رابطه با جنس و متریال تشکیل شده این محصول باید گفت که از آلیاژ شمش آلومینیوم تولید شده که از مواد اولیه اصلی و مرغوب در ساخت دستگیره های شاخه ای بشمار میرود.

توجه داشته باشید که در سطح بازار دستگیره های شاخه ای را که از کیفیت خوب و مطلوبی برخوردار هستند به عنوان دستگیره های شاخه ای فابریک نیز میشناسند که این محصول نیز در این گروه از دستگیره ها قرار دارد.

توجه داشته باشید که دستگیره هایی مشابه به دستگیره های ذکر شده تولید میشود که از مواد اولیه بازیافتی تشکیل شده اند که کیفیت آنها نسبت به این دستگیره ها بسیار ضعیف تر میباشد و در قیمت های بسیار پایین تر به فروش میرسد.

بنابراین علت قیمت متفاوت این دستگیره ها در فروشگاه های مختلف همین موضوع میباشد.

چگونگی نصب دستگیره شاخه ای مدل H

در ابتدا بایستی طول درب را بطور دقیق اندازه بگیریم و شاخه دستگیره را که 3 متری میباشد نسبت به ابعادی که اندازه گرفته برش بزنیم.

هنگام نصب این دستگیره، قسمت انتهای آن که حالتی به شکل حرف U انگلیسی دارد، بر روی لبه سطح مورد نظر مینشیند و آن را در برمیگیرد.

برای اینکه دستگیره از صفحه جدا نشود میتوان از چسب و یا پیچ جهت محکم کردن آن استفاده کرد.

توجه کنید قبل از نصب دستگیره شاخه ای می بایست به میزانی که دستگیره از صفحه کار جلو میزند، ورق MDF برش زده شود تا کاملا یکدست و هم سطح به نظر برسد

تنوع رنگ بندی

خوشبختانه دستگیره شاخه ای کمد ریلی مدل H در 3 رنگ متنوع طراحی شده است و شما میتوانید مناسب ترین رنگ را جهت نصب انتخاب کنید که این رنگ ها عبارتند از:

طلایی / رنگ شامپاینی / رنگ کروم مات

مشخصات فنی

نام محصولدستگیره
کدM300
اندازهmm 12
طول2.5 m
رنگنقره ای، طلایی، شامپاینی
نوع رنگ Anodize
بسته بندی24 pack