نبشی استیل دکوراتیو چیست و چه کاربرد هایی دارد؟

یکی از پروفیل های بسیار پر کاربرد در صنعت نبشی است که در زبان انگلیسی به آن Angle bar گفته می شود  و از حرف L برای نمایش آن استفاده می کنند. نبشی از دو ضلع عمود بر هم تشکیل شده است. چنانچه طول این دو ضلع با هم برابر باشد به نبشی بال مساوی می گویند و اگر دو ضلع طول نابرابر داشته باشند نبشی بال نامساوی خوانده می شود

قیمت نبشی روکار کنج کاشی و سرامیک براساس جنس و کیفیت کارخانه تولیدی مشخص شده و بررسی نوع نبشی موردنیاز پیش از خرید الزامی است.

نبشی استیل دکوراتیو از فولاد در رنگ های مختلف به شکل L با زاویه ۹۰ درجه با پایه برابر یا معمولا نابرابر ساخته می شود. هر دوی این نبشی های استیل از جنس فولاد ضد زنگ بوده

نبشی روکار استیل دکوراتیو عمدتا برای اتصال پل ها به ستون ها ، مصارف دکوراتیو داخل منازل ، دفاتر و ساختمان ها ، اتصالات ستون ها و یراق نرده استیل و ساخت فقسه فروشگاه، اتصال لوله استیل ، ساخت جاکفشی های بزرگ و پایه استفاده می شود. از نبشی های خرد شده نیز در ساخت آسانسور کابین استفاده می شود. نکته اصلی در هنگام خرید نبشی طول و عرض بال های نبشی و برابر یا نابرابر بودن بال ها و ضخامت فولاد نبشی است که این اندازه گیری ها بر حسب میلی متر است. برخلاف نبشی های معمولی، نبشی های استیل ضد زنگ بوده و به راحتی توسط آب آسیب نمی بینند.

فولاد ضد زنگ در درجه بندی های مختلف و پوشش سطحی متفاوت ساخته می شود. نبشی های استیل در مقابل خوردگی و فشار، استحکام بالایی دارند، قایل بازیافت و استفاده دوباره هستند. در ساختمان های مدرن، تجهیزات، مغازه ها و انبارها ، کارخانه ها و زندگی روز مره استفاده می شوند. یکی از دلایل استفاده از نبشی های استیل هزینه پایین و عملکرد قایل اعتماد آنهاست.

کاربرد نبشی استیل دکوراتیو؟

 1. پایه های قفسه های استیل
 2. استفاده از نبشی استیل در ساخت دکوراسیون
 3. نبشی های استیل کار شده در پایه میز ها
 4. در انتهای کاشی کاری ها و سنگ کاری ها در ساختمان برای نقش دکوراتیو
 5. استفاده از نبشی استیل در دکوراسیون منزل

مزایای استفاده از نبشی استیل کاشی دکوراتیو

استفاده از این نوع نبشی مزایا و ویژگی های خاصی دارد که باعث استقبال زیاد این نوع نسبت به نبشی آهنی گردد که به شرح زیر می باشد:

 • مقاومت بالایی در برابر خوردگی دارد که باعث افزایش طول عمر آنها می شوند.
 • به علت طول عمر بالا، نگهداری آسان و هزینه تعمیرات آن پایین است.
 • دارای مقاومت بالا در برابر محیط های با دما و حرارت بالا
 • نداشتن میدان مغناطیسی
 • قابلیت نصب و انعطاف پذیری بالا در جوشکاری
 • مقاومت بالا در برابر زنگ زدگی، اکسیداسیون، خراشیدگی و ضربه
 • داشتن ظاهر جذاب
 • قابلیت بازیافت

نبشی استیل دکوراتیو 304

این نبشی پروفیل استیل ضد زنگ آلیاژی 304 است که امروزه مورد استفاده قرار می گیرد. مغناطیسی نیست ومقاومت بسیار خوبی در برابر خوردگی دارد و به راحتی می توان آن را ماشین کاری کرد. به دلیل مقاومت مناسب در برابر آسیب ها برای چندین کاربرد مختلف مناسب است. در ماشین آلات، تجهیزات پردازش مواد غذایی، مبلمان و سایر کاربردها استفاده می شود.

مواردی که باید قبل از خرید نبشی استیل دکوراتیو بدانید

 • قبل از خرید حتما در مورد محصول و کاربرد آن تحقیق کنید. چرا که این نبشی ها در اندازه و ضخامت های مختلف تولید می شوند و شما باید بر اساس نیاز خود اقدام به خرید کنید که از نظر هزینه نیز برایتان مقرون به صرفه و مناسب باشد.
 • حتما از افراد متخصص در این زمینه کمک بگیرید و سوالات و ابهامات ذهن خود را با کمک مشاوران حل کنید.
 • از مراکزی که مجوز معتبر دارند اقدام به خرید کنید تا در صورت بروز مشکل بتوانید از پرنسل مرکز برای رفع حل مشکل خود کمک بگیرید چرا که این مراکز کیفیت کالا را تضمین می کنند و مراکز غیرمجاز هیچ تعهدی نسبت به این موضوع را ندارند.

خرید نبشی استیل دکوراتیو از فروشگاه ایران استیل

شما مشتریان گرانقدر کارخانه توپراک می توانید برای خرید نبشی استیل دکوراتیو و بهره گیری از مشاوره فنی رایگان با کارشناسان ما در کارخانه با شماره های مندرج در سایت با ما تماس حاصل فرمایید.