فیتیله یو استیل 500

فیتیله یو استیل کد 500 توپراک

قابل استفاده بین سطوح کاشی، سرامیک، سنگ، چوب، کناف و … می باشد که به صورت نوارهای افقی و عمودی قابل استفاده است. این محصول را می توان جایگزین بند کشی بین سطوح ذکر شده قرارداد. این محصول در طراحی داخلی و معماری باعث افزایش دوام، زیبایی بصری و استحکام کار می شود. فتیله های استیل توپراک از استیل فابریک 304 نگیر ساخته شده و دارای تمامی طیف رنگی استیل می باشد. پروفیل استیل یو برای ایجاد طرحی متمایز همچنین برای جدا کردن انواع متریال های در دیوار و کف همسان و غیرهمسان استفاده می شود. به خاطر طراحی منحصر به فرد، شکل و ضخامت لحاظ شده این پروفیل بدون در نظر گرفتن با هر نوع متریال قابل استفاده می باشد.

500-5
500-2
500-3
500-4
500-1
PlayPause
previous arrow
next arrow
500-5
500-2
500-3
500-4
500-1
previous arrow
next arrow

رنگ بندی فیتیله استیل توپراک

طلایی مات – براق نقره ای مات – براق دودی مات – براق

قیمت فیتیله یو استیل

به دلیل تنوع بالا استیل قیمت فیتیله به خیلی موارد بستگی دارد. نوع رنگ مات و براق نوع جنس استیل نوع ضخامت استیل _ نوع استیل که آیا بگیر است و یا نگیر- ساخت کدام الی هرسایزی مشتری بخواهدتوان تولید را کشور است بستگی داردوسایزکه تولیدمیشودمادرسایز های داریم توپراک تمامی مقاطع که تولید میکند از بهترین متریال استیل استفاده میکند متریال استفاده شده در فیتیله یو استیل ضخامت 0.6 میل و استیل خارجی 304 می باشد.

چگونگی نصب نوار فیتیله یو در کاشیکاری

فیتیله استیل قابل استفاده بین سطوح کاشی، سرامیک، سنگ، چوب، گچ و … می باشد که به صورت نوارهای افقی و عمودی قابل استفاده است. این محصول را می توان جایگزین بند کشی بین سطوح ذکر شده قرارداد. این محصول در طراحی داخلی و معماری باعث افزایش دوام، زیبایی بصری و استحکام کار می شود. فتیله های استیل توپراک از استیل فابریک 304 نگیر ساخته شده و دارای تمامی طیف رنگی استیل می باشد.

مشخصات فنی

نام محصولپروفیل یو استیل توپراک
کد500
اندازه0.6 mm
طولm 2.40
رنگدودی براق – دودی مات
طلایی براق – طلایی مات
نقره ای براق – نقره ای مات
نوع رنگSteel 304
بسته بندی24 pack