پروفیل استیل 600

نوار کنج استیل کد 600 توپراک

نوار کنج استیل به صورت شاخه های 2.66 متر طول در سایز 12 میل و ضخامت 0.6 میل میباشد. تمامی استیل های تولید شده در کارخانه توپراک از استیل 304 خارجی نگیر میباشد. نوارهای کنج استیل دارای شکل و مقطع متفاوتی هستند و نمونه های رایج و پرفروش زیادی دارند. نوار هایی استیلی که دارای مقطع نود درجه هستند به حالت نبش نود درجه ساخته می شوند. نوارکنج های روکار که بعد از کاشی کاری و سنگ کاری و تمامی مقاطع دکوراتیو در لبه های کار به صورت روکار قرار میگیرد و فیتیله یا نوار یو که ما بین کاشی و سرامیک سنگ و تمامی مقاطع دکوراتیو قرار میگیرد.

600-1
600-2
600-3
600-4
PlayPause
previous arrow
next arrow
600-1
600-2
600-3
600-4
previous arrow
next arrow

نوار کنج استیل 304 خارجی نگیر کد 600 توپراک

کاربرد نوار کنج استیل نیز در ابتدا و انتهای کار و همچنین در بین سطوح به صورت افقی و عمودی می باشد، به علاوه نوار کنج های استیل را می توان در کنج های مثبت جهت مخفی کردن لبه کاشی بدون نیاز به فارسی بر کردن کاشی و سرامیک استفاده کرد. این محصول قابل استفاده درسطوح کاشی، سرامیک، سنگ، چوب و … می باشد و با توجه به کاربری نوار کنج ها به زیبایی کار افزوده می شود، باعث بالا رفتن استحکام و دوام کار می شود، همچنین سرعت اجرای کار را بالا می برد.

رنگ بندی نوار کنج استیل توپراک

طلایی مات – براق نقره ای مات – براق دودی مات – براق

قیمت نوار کنج استیل

به دلیل تنوع بالا استیل قیمت نوار کنج ها به خیلی موارد بستگی دارد. نوع رنگ مات و براق نوع جنس استیل نوع ضخامت استیل _ نوع استیل که آیا بگیر است و یا نگیر- ساخت کدام کشور است بستگی دارد توپراک تمامی مقاطع که تولید میکند از بهترین متریال استیل می باشد متریال استفاده شده درنوار کنج توکار ضخامت 0.6 میل و استیل خارجی 304 می باشد.

نوار کنج های استیل توپراک

نوار کنج های استیل به صورت شاخه های 2.44 متر طول در سایز 12 میل میباشند. نوارهای کنج کاشی دارای شکل و مقطع متفاوتی هستند و از نمونه های رایج و پرفروش آن نود درجه را می توان نام برد. در ساخت نوار کنج از استیل 304 نگیر خارجی با ضخامت 0.6 میل استفاده شده است.

چگونگی نصب نوار کنج استیل در کاشیکاری

نوار کنج استیل همانند نوار کنج آلومینیوم نصب میشود همانگونه که گفته شد نوار کنج شبیه به یک نبشی است که در میان چسب کاشی و زیر کاشیهای کناری قرار میگیرد و در میان دو کاشی فیکس میشود. این نوارها پس از خشک شدن کاشی و سرامیک بخشی از کاشی و سرامیک نصب شده هستند و به راحتی قابل جدا شدن نیستند مگر اینکه کاشی و سرامیک اطراف آن را تخریب نمایید.

لطفا به این نکته توجه داشته باشین

کاشی کار ها موقع نصب باید دقت کنند که به هیچ وجه ممکن کاشی داخل نوارکنج نمی رود بلکه کاشی درست در لبه کار قرار میگیرد متاسفانه بعضی از کاشی کارها به علت نداشتن تجربه کافی کاشی و سرامیک را از پشت صیقل میدهند و به زور کاشی را داخل نوارکنج قرار میدهند که کاملا اشتباه و غیر استاندارد میباشد.

مشخصات فنی

نام محصولنوار کنج استیل توپراک
کد600
اندازه0.6 mm
طولm 2.40
رنگدودی براق – دودی مات
طلایی براق – طلایی مات
نقره ای براق – نقره ای مات
نوع رنگSteel 304
بسته بندی24 pack