پروفیل استیل 700

نوار کنج استیل روکار نبشی کد 700 توپراک

کاربرد نوار کنج استیل نیز در ابتدا و انتهای کار و پس از کاشی کاری و سرامیک کاری می باشد، به علاوه نوار کنج ها ی استیل را می توان در کنج های مثبت جهت مخفی کردن لبه کاشی بدون نیاز به فارسی بر کردن کاشی و سرامیک استفاده کرد. این محصول قابل استفاده درسطوح کاشی، سرامیک، سنگ، چوب و … می باشد و با توجه به کاربری نوار کنج ها به زیبایی کار افزوده می شود، باعث بالا رفتن استحکام و دوام کار می شود، همچنین سرعت اجرای کار را بالا می برد. پروفیل کاربردی جهت محافظت از لبه های بیرونی سنگ و سرامیک که پس از نصب صدمه دیده اند. این پروفیل قابلیت نصب پس از اتمام پروژه برای مواردی که از پروفیل نبشی استفاده نکرده اند را دارد.

700-1
700-2
700-3
700-4
PlayPause
previous arrow
next arrow
700-1
700-2
700-3
700-4
previous arrow
next arrow

نوار کنج استیل 304 خارجی نگیر کد 700 توپراک

کاربرد نوار کنج استیل نیز در ابتدا و انتهای کار و همچنین در بین سطوح به صورت افقی و عمودی می باشد، به علاوه نوار کنج ها ی استیل را می توان در کنج های مثبت جهت مخفی کردن لبه کاشی بدون نیاز به فارسی برکردن کاشی و سرامیک استفاده کرد. این محصول قابل استفاده درسطوح کاشی، سرامیک، سنگ، چوب و … می باشد و با توجه به کاربری نوار کنج ها به زیبایی کار افزوده می شود، باعث بالا رفتن استحکام و دوام کار می شود، همچنین سرعت اجرای کار را بالا می برد.

رنگ بندی نوار نبشی روکار استیل توپراک

طلایی مات – براق نقره ای مات – براق دودی مات – براق

قیمت نبشی روکار استیل

به دلیل تنوع بالا استیل قیمت نبشی به خیلی موارد بستگی دارد. نوع رنگ مات وبراق نوع جنس استیل نوع ضخامت استیل _ نوع استیل که آیا بگیر است و یا نگیر- ساخت کدام کشور است بستگی دارد 6-..الی هرسایزی مشتری بخواهد توان تولید را داریم 6-33-2* سایزکه تولیدمیشود ابعاد 2 توپراک تمامی مقاطعی که تولید میکند از بهترین متریال استیل استفاده میکند متریال استفاده شده در کنج روکار ضخامت 0.6 میل و استیل خارجی 304 می باشد.

چگونگی نصب نوار نبشی

نصب نوار نبشی استیل توپراک خیلی ساده میباشد، بعد از کاشی کاری سنگ کاری و یا کناف با چسب آکواریوم بر بروی سطح چسبانده میشود.

مشخصات فنی

نام محصولنوار کنج استیل توپراک
کد700
اندازه0.6 mm
طولm 2.40
رنگدودی براق – دودی مات
طلایی براق – طلایی مات
نقره ای براق – نقره ای مات
نوع رنگSteel 304
بسته بندی24 pack